Сайт міста Люботин » Головна » Підсумковий протокол № 5 від 18.05.2013 року

 Підсумковий протокол № 5 від 18.05.2013 року
Автор: Svetlana   Додано:21 травня 2013   Переглядів:989   Категорія - [Головна, Джерела 2013]
 
 (голосів: 1)

Підсумковий протокол № 5 від 18.05.2013 року

 відбіркових турів у номінації «Вокальне мистецтво» міського

фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела-2013»

 

Ми, комісія у складі голови журі – Глущенко Л.Є., членів журі: Грушко І.О., Кривошеїної Ю.С., Каракаптан Л.М.,  провівши відбірковий тур, визначили переможців та розподілили місця наступним чином:

 

№ з/п

ПІБ дитини

ПІБ керівника

Місце (номінація)

1

Шкурупій Настя

Кузьміна Ірина Орестівна

Надія

2

Сейроньян Аліна

Кузьміна Ірина Орестівна

Гран-прі

Молодша вікова група

3

Головащенко Артем

 

Кузьміна Ірина Орестівна

Перше місце

4

Літкевич Анастасія Ігорівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

5

Іващенко Олена Олегівна

Колесник Ольга Іванівна

Друге місце

6

Іващенко Олена Олегівна

Харченко Ольга Петрівна

Друге місце

7

Репецька Єлизавета

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

8

Слюсар Анастасія

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

9

Шелковая Валерія

Кузьміна Ірина Орестівна

Третє місце

Середня вікова група

10

Мороз Альона Володимирівна 

Птиченко Ганна Василівна

Перше місце

11

Квартет

Мозгова Лариса Миколаївна

Перше місце

12

Луговий Денис Анатолійович

Еткало Ірина Павлівна

Друге місце

13

Мірошниченко Дар’я Владиславівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

14

Верховодова Юлія Сергіївна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Третє місце

15

Губаренко Ірина Богданівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Третє місце

Старша вікова група

16

Зюбан Євгенія Сергіївна

Затолюк Надія Данилівна

Перше місце

17

Салащенко Ірина Олександрівна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Перше місце

18

Назарук Катерина Валентинівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Друге місце

19

Афоніна Вікторія Сергіївна

Затолюк Надія Данилівна

Друге місце

20

Шевкун Катерина Валеріївна

Глущенко Ольга  Олександрівна

Третє місце

21

Черкасова Катерина Олегівна

Мозгова Лариса Миколаївна

Третє місце

22

Дует «Фрістайл»

Колесник Ольга Іванівна

Третє місце

 

 

Голова журі                                                                                Л.Є.Глущенко

Члени журі                                                                                  І.О. Грушко

                                                                                                      Ю.С.Кривошеїна

                                                                                                      Л.М.Каракаптан

 







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.