Сайт міста Люботин » Головна » Запрошуємо вас до співпраці!

 Запрошуємо вас до співпраці!
Автор: Svetlana   Додано:30 січня 2013   Переглядів:579   Категорія - [Головна, Відділ з питань розвитку інфраструктури міста]
 
 (голосів: 0)

Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас до співпраці!

  Відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою виконавчого комітету Люботинської міської ради з метою більш якісної організації роботи по передачі в оренду комунального майна територіальної громади міста Люботина повідомляє, що нами складається та ведеться реєстр об’єктів оренди по місту таготуються проекти рішень про надання дозволів на передачу в оренду об’єктів комунальної власності.

  Інформація про майно, яке може бути передано в оренду, своєчасно оприлюднюється на офіційному сайті Люботинської міської ради та в інформаційному бюлетені «Люботинський вісник».

  Аналіз роботи з цього питання щоквартально заслуховується на засіданнях сесії Люботинської міської ради. У ході обговорення при необхідності надаються пропозиції щодо більш ефективного використання комунального майна.

  Якщо вас зацікавила дана інформація і ви бажаєте співпрацювати, повну інформацію ви можете отримати у нашому відділі, який розташований на другому поверсі адміністративної будівлі міськвиконкому за адресою: вул. Радянська, 26, м. Люботин, Харківська область,кабінет № 31.

Наші спеціалісти уважно вас вислухають та нададуть всю необхідну інформацію.

Наш телефон: (057) 741-11-63, e-mail:7411163@mail.ru.

 

З повагою,

Начальник відділу

Кислий Сергій Михайлович   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.