Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому » Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області 13 липня 2010 року

 Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області 13 липня 2010 року
Автор: Lubotin   Додано:26 жовтня 2010   Переглядів:1261   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому]
 
 (голосів: 0)

Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області 13 липня 2010 року

 

Були присутні:

 

Татунь Л.Г. – міський голова

Кравченко Н.В. – заступник міського голови

Приходько В.В. – заступник міського голови

Воротнікова Л.І. – секретар виконкому

Сердюк У.М. – начальник Люботинського відділення державного казначейства

Первий В.В. – начальник Люботинського ПВ АПБ

Козоріз А.В. – начальник міського відділу освіти

Моргачов Ю.М. – головний лікар Люботинської міської СЕС

Кандаурова О.В. - головний лікар КП «Люботинська центральна міська лікарня»

Ольховський С.В. – директор ТОВ фірми «Валентин»

Стукалова А.Г.

Олійник В.М.

 

В засіданні виконкому приймала участь юрист Кондратенко О.С.

 

Питання, які були розглянуті на засіданні

 

1. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2010 року.

2. Про виконання Програми соціального та економічного розвитку міста Люботина за І півріччя 2010 року.

3. Про хід виконання комплексної програми «Цукровий діабет по місту Люботину на період 2007-2010 роки» за 1-ше півріччя 2010 р.

4. Про стан виконання імунопрофілактики населення м. Люботина.

5. Про стан ведення роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2010 року.

6. Про затвердження тарифу на послуги з водопостачання для населення.

7. Про затвердження тарифів на послуги, які надає ВУКГ Люботинської міської ради.

8. Про затвердження тарифу на платну послугу, яку надає ВККУ Люботинської міської ради.

9. Про стан роботи торговельно-розважального центру «Маяк», розташованого за адресою: місто Люботин, вулиця Радянська № 32/2-19.

10. Про надання дозволу на продаж ½ частки житлового будинку, право користування яким мають малолітні.

11. Про надання дозволу на дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

12. Про внесення змін до рішення виконкому від 13 квітня 2010 року № 138 «Про затвердження складу комісії щодо подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць».

13. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення над малолітньою опіки.

14. Про відмову у оформленні права власності на цілісний майновий комплекс оздоровчого табору «Ластівка».

15. Про виконання Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» по проведенню осіннього призову 2010 року.

16. Про коригування обсягів бронювання робочих місць на 2010 рік для працевлаштування соціально незахищених категорій населення.

17. Про реєстрацію Статуту Люботинської місцевої громадської організації «Товариство риболовів-любителів Верхнього Старолюботинського ставка» (у новій редакції).

18. Про реєстрацію Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради (у новій редакції).

19. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по вул. Ударній № 17 в м. Люботині.

20. Про реєстрацію Статуту водопровідно-каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради (у новій редакції).

21. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованого сараю по пров. Ушакова № 4.

22. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно побудованих об'єктів по в-ду Залізничному № 6.

23. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно розпочатої будівництвом прибудови до житлового будинку і самочинно збудованого гаражу по в-ду Борівському № 12.

24. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованих та переобладнаних об'єктів по вул. Змагання/вул. Валківський № 65/2.

25. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих та переобладнаних об'єктів по вул. Ключовій № 11.

26. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованого садового будинку на земельній ділянці № 42 в садівницькому товаристві «Яблунька», м. Люботин, Харківської обл.

27. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованого садового будинку та господарських будівель і споруд на земельній ділянці № 15 в садівницькому товаристві «Смородське-2», м. Люботин, Харківської обл.

28. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованого садового будинку та убиральні на ділянці № 37 в садівницькому товаристві «Яблунька», м. Люботин, Харківської обл.

29. Про надання дозволу на розміщення і збереження житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, побудованих з відхиленням від проектної документації по вул. Радянській № 139.

30. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованого садового будинку з господарськими будівлями і спорудами на ділянці № 90 в садівницькому товаристві «Почвовед», м. Люботин, Харківської обл.

31. Про надання дозволу на розміщення і збереження житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, побудованих з відхиленням від проектної документації по вул. Партизанській/пров. Ленінградський № 16/8.

32. Про надання дозволу на установку індивідуального опалювального приладу в квартирі № 1 багатоквартирного житлового будинку по вул. Будівельній № 6.

33. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по вул. Колгоспній, 20 в м. Люботині.

34. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованої прибудови до житлового будинку по вул. Гайдара № 11.

35. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих будівель по в-ду Свердлова № 2.

36. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих будівель по вул. Шкільній №38.

37. Про впорядкування поштової адреси та надання дозволу на розміщення та збереження самочинно побудованих будівель по вул. Шкільній № 33 «б».

38. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих об'єктів по вул. Деповській № 117.

39. Про надання дозволу на розміщення та збереження житлового будинку та убиральні, побудованих з відхиленням від проектної документації по вул. Блюхера № 43 в м. Люботині, Харківської обл.

40. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих господарських будівель по вул. Пугачова № 5.

41. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованого садового будинку з господарськими будівлями і спорудами на ділянці № 28 в садівницькому товаристві «Почвовед», м. Люботин, Харківської обл.

42. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно побудованого садового будинку з господарськими будівлями і спорудами на ділянці № 30 в садівницькому товаристві «Почвовед», м. Люботин, Харківської обл.

43. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно побудованих будівель по вул. Нове життя № 40.

44. Про надання дозволу на продаж 1/15 частки кв. № 16 в житловому будинку № 4а по пров. Оранжерейному в м. Люботині, яка належить малолітній Козирець Анні Валентинівні, 18 липня 2005 року народження.

45. Про надання дозволу на розміщення і збереження прибудови до житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, побудованих з відхиленням від проектної документації по вул. Ветеринарній № 26 та внесення змін до рішення виконкому Люботинської міської ради від 20.03.2007 року № 224.

46. Про надання дозволу на розміщення і збереження самочинно збудованих об'єктів по вул. 40 років Жовтня № 46 в м. Люботині.

47. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно побудованих будівель по в'їзду Кубанському № 9.

48. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по вул. Клубній, 30 в м. Люботині.

49. Про надання статусу дитини-сироти та встановлення над неповнолітнім піклування.

50. Про надання статусу дитини-сироти та встановлення над неповнолітньою піклування.

51. Про надання дозволу на розміщення та збереження житлового будинку, побудованого з відхиленням від проектної документації по вул. Мюдовській № 13 «а».

52. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно переобладнаних та побудованих об'єктів по вул. Клубній № 26 «а».

53. Про надання дозволу на розміщення та збереження самочинно побудованого душу по вул. Фрунзе № 5/36.

54. Про створення прийомної сім'ї.

55. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по вул. Пушкіна, 7 в м. Люботині.

56. Про надання дозволу на розміщення самочинно переобладнаних та побудованих об'єктів по в-ду Тичини № 13.

57. Про надання дозволу на розміщення та збереження житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, побудованих з відхиленням від проектної документації по пров. Північному № 14.

58. Про надання дозволу на розміщення і збереження житлового будинку з господарськими будівлями, побудованих з відхиленням від проектної документації по вул. Караванській № 48.

59. Про надання дозволу на розміщення самочинно переобладнаних приміщень в квартирі № 16 в багатоквартирному житловому будинку по вул. Будівельній № 13.

60. Про внесення змін до рішення виконкому Люботинської міської ради від 14.07.2009 року № 287.

61. Про надання дозволу на зняття дерев по вул. Полтавський шлях (територія стадіону), аул Шевченка № 1-н (на території вокзалу ст. Люботин поблизу поста ЕЦ), вул. Травневій № 57, в лісопарку Солодівка та кронування по вул. Ветеринарній № 10.

62. Про позбавлення батьківських прав у відношенні малолітнього.

63. Про внесення змін і доповнень до рішення виконкому Люботинської міської ради від 13.10.1998 року № 1002 та до рішення виконкому Люботинської міської ради від 13.10.1998 року № 1007.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.