Сайт міста Люботин » Головна » Про строкову військову службу вустами солдата

 Про строкову військову службу вустами солдата
Автор: Svetlana   Додано:5 квітня 2018   Переглядів:30   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 
 (голосів: 1)

Про строкову військову службу вустами солдата


  Ярмак Юрій Михайлович - 1996 р.н проживае у смт. Кулиничі призивався на строкову військову у жовтні 2016 р.

  Коли я призивався до лав Збоених Сил України, на строкову військову службу, великого бажжання служити не було , але після розмови  у військоматі і вдома вирішив, що це для мені потрібно.                             

Службу розпочав у навчальному центрі смт. Десна, де потрапив до  300 навчального танкового полку. Там навчався за спеціальністью- навідник танкової гармати. За деякий час пройшов КМБ и прийнав присягу на вірність народу України. Через повтора місяці, на навчаннях, ми зі своїм єкіпажем ,відстрілялися на відмінно. Після закічення и освоення професії, нас повинні були відправити у різні частини, але я вирішив залишитися. Мое рішення було підтримано командуванням , після чого мене перевели на посаду механіка з ремонту дизельних двигунів, посаду опанував швидко. Забеспечення у навчальному центрі спочатку було не дуже, але з часом командування налогодило забезпеченняи и зробило ремонт у казармах  де встановили бойлери і пральні машини автомат, зі мною проживало 60 чоловік постійного складу. Ставлення командирів до солдат і підлеглих було дуже гарне. Що до питтання “дідівщини”, яке хвилюе багатьох, чи є чи не має, не має, але є поодинокі військові, які намагаються її повернути, але в частинах командування сприяє і допомогає, щоб цього не було. Взагалі про службу: більше позитивного, чим негативного, один із мінусів- це маленька заробітня платня в розмірі 190 гр , також довге відрядження на охорону складів з повною боєвою викладкою, але я гадаю, шо це не мінус, а тільки плюс.     

    Хотів би ще потрапитити в зону АТО, але нас не направляли і відправляти не збиралися.

   Після мого  звільнення з лав Збройних Сил України я прибув до Харківського ОРВК та став на облік  та до оперативного резерву першої черги.

   Мрію та дуже хочу, у майбутньому, вступити в військовий ВУЗ і стати хорошим командиром.

 

Начальник військово - облікового столу

А.Ю. Захаренко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.