Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Економіка » Економічний розвиток » Звіт про виконання програми соціального та еконмічного розвитку міста Люботина за I квартал 2008 року

 Звіт про виконання програми соціального та еконмічного розвитку міста Люботина за I квартал 2008 року
Автор: Lubotin   Додано:21 серпня 2008   Переглядів:1911   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Економіка » Економічний розвиток]
 
 (голосів: 0)

Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку міста за І квартал 2008 року констатуємо,
що зусилля міської ради, виконавчого комітету, керівників підприємств та організацій міста протягом звітного періоду спрямовувались на вирішення проблем в економіці, соціальній сфері, удосконалення процесу формування бюджету, створення необхідних умов для розвитку підприємництва в місті і ряду інших.

Затверджені сесією міської ради завдання Програми соціального і економічного розвитку на І квартал 2008 року в цілому виконані.

За І квартал 2008 року промисловими підприємствами міста вироблено продукції на суму 19,677 млн.грн., що складає 109,99% у порівняні з аналогічним періодом 2007 року.

Зростання обсягів промислової продукції у І кварталі 2008 року в порівнянні з І кварталом 2007 року спостерігалось у виробництві трьох промислових підприємств:
ЗАТ "Люботинський завод "Продтовари" підвищив обсяги промислового виробництва на 121,19 %.
ТОВ „Караванський завод кормових дріжджів" - на 135,57%.
ВАТ „Люботинський хлібозавод" - на 188,33%. Збільшення виробництва пояснюється реконструкцією підприємства, високою конкурентоспроможністю продуктів на ринку.
Падіння обсягів промислового виробництва допустив:
ДП „Караванський спирт завод " - на 24,97 %. Експорт спирту у І кварталі відсутній.

Керівнику підприємства, яке допустили значне падіння обсягів виробництва і тим самим поставило під загрозу виконання планових орієнтирів Програми соціально - економічного розвитку міста, постійно надсилались листи з проханням надати пояснення щодо виникнення причин зниження обсягів та шляхів вирішення даного питання. Керівник цього підприємства запрошувався та заслуховувався на засіданнях комісій, виконавчого комітету та сесії Люботинської міської ради.

 
Завантажити повну версію документу: vik2008.rar [41.86 Kb] (cкачувань: 61)
 
 


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.