Проект рішення
Автор: Chekardina   Додано:30 грудня 2011   Переглядів:895   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів,

що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат

 

  На виконання вимог частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", керуючись пп.1 п. б ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", виконавчий комітет Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 1).

2.Затвердити розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 2).

3.Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Люботинської міської ради відкрити відповідні рахунки для отримання коштів за надання послуг, що надаються бюджетними установами згідно з функціональними повноваженнями.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Люботинської міської ради Приходько Т.Г.

 

  

Міський голова                                           В.О. Теличко

 

Завантажити повну версію документу: vdshkoduvannya.rar [22.49 Kb] (cкачувань: 20)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.