Проект рішення
Автор: Svetlana   Додано:1 листопада 2016   Переглядів:594   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від    _________  2016 року           №  

 

Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства міста Люботин у 2016 році

 

  Заслухавши інформацію про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Люботин у 2016 році, керуючись ст. 52 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Люботин у 2016 році взяти до відома.

2.Відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою при розробці Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Люботин на 2017 рік та затвердженні заходів по її виконанню врахувати можливості  житлово-комунальних підприємств щодо їх реалізації.

3.Фінансовому управлінню Люботинської міської ради (Яловенко І.В.) при формуванні бюджету на 2017 рік передбачити видатки на заходи Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Люботин на 2017 рік на рівні не нижче фінансування 2016 року.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В.

  

Міський голова         Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.