Сайт міста Люботин » Головна » День довкілля- 2019

 День довкілля- 2019
Автор: Chekardina   Додано:9 квітня 2019   Переглядів:84   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

День довкілля- 2019

Шановні люботинці!!!

 

13 квітня 2019 р. о 9-00 запрошуємо усіх небайдужих до центрального міського парку, де буде проводитися «День довкілля». З собою мати відповідний інвентар (граблі, мітли, тощо) та гарний настрій!

Також у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» запрошуємо мешканців багатоквартирних  будинків та гуртожитків взяти участь у прибирання прибудинкових територій. Мешканців приватного сектору теж закликаємо забезпечити прибирання прилеглих територій, а саме: від огорожі домоволодіння до проїжджої частини вулиці.

«День довкілля» став доброю традицією для  мешканців міста  Люботин. Зазвичай напередодні Великодня кожна добропорядна сім’я прибирає, ремонтує та прикрашає свою оселю після зими. Так і  велика  родина, яка складається з   мешканців  міста, працівників підприємств, установ, організації всіх форм власності, депутатів та членів виконкому міської ради , школярів і студентів, членів політичних партій та об’єднань активно беруть участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля»  . Основні роботи будуть пов’язані з прибиранням сміття, сухого листя та гілок, ліквідацією стихійних звалищ, висадкою  дерев  та кущів, прибиранням паркових територій,  місць відпочинку.

 

Стан та вигляд нашого рідного міста Люботина залежить від дій кожного його городянина!

 

 

                                                            Відділ з питань розвитку інфраструтури

                                                            міста та благоустрою (еколог)

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.