Слава Україні!
Автор: Lubotin   Додано:28 лютого 2023   Переглядів:276   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Слава Україні!

Рік війни. Українська армія з найперших хвилин російського вторгнення на нашу землю проявляє себе як військо Героїв. Наші воїни знищили не лише елітні війська росії, але й розвіяли легенду про її непереможність.

 

Слава Україні! Слава Україні!


 

Досвід українців ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом і перемогами.
Національна гвардія України формує штурмові бригади «Гвардія наступу», що мають посилити Сили оборони держави з метою звільнення окупованих територій України. Це 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які вже мають стати у стрій 1 квітня та формуються виключно з добровольців – військовослужбовців та поліцейських, які мають бойовий досвід. Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів, а їм пропонують дуже гідні умови служби, можливість отримати професію й досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.
На виконання Указу Президента України, представниками Відділення поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП в ХО спільно з представником Виконавчого комітету Люботинської міської ради проводиться агітаційна робота серед населення міської громади щодо вступу до новостворених бригад «Гвардії Наступу», завданням яких є звільнення окупованих території від російських загарбників.
Для уточнення інформації щодо умов для вступу до «Гвардії Наступу» звертатися за телефоном 0800-10-00-20 або на сайт storm.mvs.gov.ua.
Долучайтеся до лав «Гвардії наступу» задля посилення основних сил нашої країни і якомога швидшого вигнання ворога з рідної землі.
Україна переможе! Все буде Україна!


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.