Веб-портал міста Люботин » Головна » Житлові сертифікати за програмою єВідновлення вже в застосунку Дія

 Житлові сертифікати за програмою єВідновлення вже в застосунку Дія
Автор: Lubotin   Додано:30 вересня 2023   Переглядів:31   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Житлові сертифікати за програмою єВідновлення вже в застосунку ДіяПослугу запустили разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.

 

Відкриваємо перегляд сертифікатів у Дії. Так українці, чиє житло було знищено, можуть дізнатися суму компенсації та почати пошук нової домівки вже зараз. А з листопада — уже придбати житло.

Як це працює?

Громадяни, які втратили житло, подають заяву через Дію  комісія місцевого самоврядування визначає суму компенсації  сертифікат генерується в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна  ви можете переглянути його в Дії.

Загалом українці вже подали 3 685 заяв у Дії на компенсацію за зруйноване майно за програмою єВідновлення. Найбільше заяв надійшло з Харківської та Київської областей.

Продовжуємо діяти, щоб відбудовувати Україну

Послугу запустили разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.