Веб-портал міста Люботин » Головна » Згадаємо полеглого Героя.

 Згадаємо полеглого Героя.
Автор: Lubotin   Додано:31 жовтня 2023   Переглядів:86   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Згадаємо полеглого Героя.

Рік тому загинув Кукса Анатолій Валерійович. 
  Другий рік повномасштабної війни, і другий рік героїчного протистояння мужніх Збройних сил України ординським полчищам, які нівечать рідну землю і вбивають мирних громадян. Та патріотизм і сила духу допомагають українським воїнам перемагати чисельнішого в рази ворога. Наші захисники не планували бути Героями, але ними стають. Сильні духом, вони здатні виконувати найважчі завдання, за що здобули повагу та вдячність усього українського народу. Але, на превеликий жаль, гинуть, віддаючи своє життя за свободу України.
   Кукса Анатолій Валерійович, старший стрілець 2 механізованого відділення механізованого батальйону військової частини, старший солдат, загинув 31 жовтня 2022 року біля населеного пункту Андріївка Сватівського району Луганської області при захисті Батьківщини, виявивши стійкість і мужність під час виконання бойових завдань у складі даного підрозділу. Мужньо захищав Україну майже з початку війни – з 1 березня 2022 року.
   Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
    Схиляємо голови у глибокій пошані до подвигу Героя. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.