Сайт міста Люботин » Головна » Про встановлення обмежень у реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів

 Про встановлення обмежень у реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів
Автор: Lubotin   Додано:26 червня 2009   Переглядів:2022   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

Відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», подання Харківської міжрайонної прокуратури від 14.01.09р. №44 «Про усунення порушень законодавства спрямованого на профілактику злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території міста Люботина», з метою зменшення впливу споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів на здоров'я мешканців міста, Люботинська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Обмежити з 01.09.2009 р. роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в місцях торгівлі та громадського харчування, які розташовані на відстані ближче 300 м від територій загальноосвітніх шкіл з 7 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. ( крім святкових, вихідних та канікулярних днів).
2. Призначити комісію по визначенню об'єктів, які знаходяться в межах території, визначеної п.1 даного рішення, для яких встановлюється обмеження у реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території Люботинської міської ради, у складі:
голова комісії :
заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Кравченко Н.В.;
заступник голови комісії:
начальник відділу освіти Козоріз А.В.;
секретар комісії:
начальник служби у справах дітей Губська Н.А.;
члени комісії:
- начальник відділу з питань торгівлі та захисту прав споживачів Самойлова Л.С.;
- начальник відділу містобудування та архітектури Троценко О.В.;
- начальник відділу у справах сім'ї та молоді Лазоренко С.І.
3. Голові комісії по визначенню об'єктів надати в місячний термін на розгляд виконкому Люботинської міської ради перелік об'єктів, які знаходяться в межах території визначеної п.1 даного рішення, для яких встановлююєься обмеження реалізації та споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
4. Начальнику відділу по забезпеченню діяльності ради направити рішення до Люботинського МВ УМВС України Харківської області для відповідного реагування в порядку ст. 156 КУп АП.
5. Відділу комп'ютерного забезпечення та засобів масової інформації виконавчого комітету Люботинської міської ради забезпечити оприлюднення рішення у встановленому порядку.

Міський голова Л.Г.Татунь   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.