Сайт міста Люботин » Головна » Спортивно-масові змагання з міні-футболу присвячені Різдвяному Кубку

Спортивно-масові змагання з міні-футболу присвячені Різдвяному Кубку
Автор: Svetlana   Додано:24 січня 2014   Переглядів:709   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

06 січня 2014 року у місті Люботині  пройшли спортивно-масові змагання з міні-футболу присвячені Різдвяному Кубку . Яскравий турнір відбувся при підтримці депутата міської ради Нечипоренко Олександра Сергійовича, який вручив Кубок, медалі, призи  та подарунки призерам та учасникам змагань. Комунальний заклад «Спорт для всіх» забезпечив суддівство турніру (Микуленко М.А., Удянський Ю.В.) та вручення дипломів та грамот різних ступенів.

Учасники змагань у цей день привітали з днем народження юбіляра, президента клубу ФК «Люботин» Нечипоренко О.С., який доклав багато сил і енергії у розвиток Люботинського футболу.

Перемогу а з нею і Кубок здобула команда м. Люботина «ДЮСШ-1», друге місце посіла команда «ДЮСШ-2 , третє місце у наших гостей команди «Геліос» із м. Харкова, четверту сходинку посіла команда «Пісочин». Кращим воротарем турніру визнано Коритова Максима (ДЮСШ-2), кращим захисником Братчикова Дениса  (Пісочин), кращим нападником Заратуйко Віталія (Геліос), кращим гравцем змагань став Мамедов Андрій (ДЮСШ-1).