Сайт міста Люботин » Головна » Фестиваль у Одесі

 Фестиваль у Одесі
Автор: Svetlana   Додано:4 серпня 2015   Переглядів:691   Категорія - [Головна, Творчі таланти міста]
 
 (голосів: 0)

Фестиваль у Одесі

 

    24-26 червня у м. Одесі відбувся  міжнародний фестиваль «На хвилях Ланжерона», у якому прийняв участь хореографічний колектив МБДЮТ «Ibeliеve». Це було незабутнє свято музики, танцю і театрального дійства, яке організували  для дітей заслужений артист, художній керівник театру «Ланжерон» Віталій Бондарев та режисер театру Галіна Панібратець. Цей фестиваль проводиться під патронатом: Посольства Болгарії  та Венгрії в Україні.

  Організаторами фестивалю була запланована екскурсія по Одесі, на якій гості міста відкрили  для себе незвичайний колорит Одеси  з її унікальною історією, героїчним минулим. А закінченням цього свята була весела дитяча дискотека, на якій наші діти ще раз продемонстрували свої хореографічні здібності  і веселий характер.

  Судді конкурсу високо оцінили  професійний рівень вихованців колективу. Молодша група була нагороджена грамотою лауреата 3-го ступеня, середня група отримала лауреата 1 ступеня, старша група лауреата 2-го ступеня. Отримали грамоти і кубки діти з сольною програмою. Лауреатами 2-го ступеня стали Вероніка Детинич і Ірина Матвієнко, лауреатом 3-го ступеня –Анастасія Слюсар. Свято на березі моря запам’яталось учасникам фестивалю великою кількістю позитивних емоцій, веселим  одеським гумором і гостинністю. Завдяки нашим артистам, у  Одесі дізналися про маленьке місто Люботин, у якому живуть талановиті діти.

  Велику подяку  учасники фестивалю висловлюють керівникові хореографічного колективу «Ibeliеve» Іщенко Ользі Володимирівні за організацію і здійснення цікавої подорожі, творчу підготовку дітей.

   Сумно було прощатися з морем, новими друзями і з тими людьми, які організували фестиваль. Але ми будемо жити надією на нову зустріч у наступному році.

 

Фестиваль у Одесі
 
 
Фестиваль у Одесі

Керівник хореографічного колективу «Ibeliеve»

Іщенко Ольга Володимирівна

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.