Сайт міста Люботин » Головна » Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"

 Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"
Автор: Chekardina   Додано:12 січня 2017   Переглядів:326   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

 ОГОЛОШЕННЯ

 

На черговому засіданні сесії Люботинської міської ради буде розглянуто проект рішення  «Про внесення змін та доповнень до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Люботин та на територіях, підпорядкованих Люботинській міській раді, затвердженого рішенням XІI сесії VIІ скликання №270 від 30.06.2016р.».Запрошуємо прийняти участь в обговоренні даного проекту. Проект рішення розташований на сайті виконавчого комітету Люботинської міської ради: http://www.lubotin.kharkov.ua.  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу:  м. Люботин, вул. Слобожанська,26 к. 18 (відділ з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю) або електронну адресу Люботинської міської ради: mrl@kharkov.ukrtel.net.  Телефон для довідок : 741-11-68.

 

Начальник відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю

                                                                 С.Г. Кравченко
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.