Веб-портал міста Люботин » Головна » Суботник по впорядкуванню території дитячого садка

 Суботник по впорядкуванню території дитячого садка
Автор: Lubotin   Додано:13 травня 2010   Переглядів:1926   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Суботник по впорядкуванню території дитячого садка

 

17 квітня 2010 року в ДНЗ №1 «Ялинка» традиційно був проведений суботник по впорядкуванню території дитячого садка за ініціативою батьків дітей, які відвідують ДНЗ. Педагоги разом з батьками пофарбували обладнання на майданчиках, скопали квітники, встановили нове обладнання, зробили ремонт павільйонів.

Адміністрація ДНЗ №1 «Ялинка» дуже вдячні батькам, які приймали участь у впорядкуванні території, а саме:

група №1 – Аврамішина І.І., Вощинников Д.О., Єфремова Н.І., Зірка І.В., Колесніченко О.В., Куценко К.Я., Лісуліна Н.І., Оломська Т.М., Супрун (Дубровіна) А.О., Тубольцев Д.О., Шевченко А.В.

група №2 – Велика А.В., Ромейко Л.О., Хижна М.І., Казекин С.Н., Коваль О.В., Сергієнко І.В., Ляхова О.В.

група №3 – Коплик Н.В., Косенко С.В., Танянська Т.В., Заяц Д.М., Куценко С.О., Громикіну М.М., Сургай О.О.Ковальову І.І., Протасову О.І.

група №4 – Тараненко Т.О., Матвієнко С.М., Свинар О.В., Папуга І.А., Чернишов М.О.

група №5 – Тарарака А.М., Коврижна В.В., Островерх Т.М., Віннік В.О., Надточій Т.Є., Біда Н.О., Дудка Ю.Є.

група №6 – Яковлев І.В., Попова О.В., Мельник Я.О., Беспала А.О., Васьковська Ж.О., родина Євасюкових В.Є. та Я.М.

група №7 – Пахомов О.В., Пахомова Н.М., Романець С.А.

група №8 – Брехов С.О. і С., Нежид І.В., Сідлак І.Б., Лежавська Я.О., Орлов О.О., Кириленко В.Ю., бабусі Бобрусь Лізи, дідусю Обрезан Аліни.

група №9 – Целуйко А.М., Коваленко М.С., Грабун І.М., Шепило К.І., Кольцова О.Г.

група №10 – Еткало А.А., Сидоренко Л.А., Луговій В.В., Лебединська І.О., Слісаренко А., Малєку В.О., Іщенко О.В., Аврамішиних В.Л. та І.І.

група №11 – Жмайлова Т.В., Бавикіна Н.Д., Войтенко О.О., Вус О.П., Золочевський Є.Ю., Мовчан О.С., Разінькова І.В., Родченко О.Л., Міщенко О.В.

 

23 квітня 2010 року в ДНЗ №1 «Ялинка» був проведений «День довкілля» по озелененню території. Батьки разом з дітьми посадили на території дитячого садка сажанці берізок, залишивши пам'ять про себе своїм дітям, внукам. Діти з бажанням допомагали своїм батькам садити та поливати сажанці. Хотілось, щоб всі батьки приймали участь в озелененні території дитячого садка та довкілля, а також виховували бережне відношення у дітей та підлітків до природи.

 

Колектив дитячого садка вдячні батькам, які відгукнулися в проведенні «Дня довкілля» по озелененню території дитячого садка, а саме:

Адміністрація ДНЗ №1 «Ялинка» та колектив батьків дуже вдячні голові Люботинської міської ради Татуню Л.Г. та начальнику БМЕУ-387 Борисенко Д.В. в ремонті паркана на території дитячого садка, який був зруйнований підлітками. Дякуємо та те, що міський голова винайшов кошти, а начальник БМЕУ-387 виділив бригаду робітників для ремонту паркана.

 

Хотілось мати надію, що батьки, які не слідкують за підлітками звернуть увагу на їх виховання і підлітки не будуть руйнувати паркан та обладнання на території дитячого садка. Швидко мене час і своїх дітей та внуків вони приведуть в дитячий садок. Звичайно, кожному батькові та бабусі хотілось би, щоб їх діти виховувались на впорядкованій території, де красиво, чисто та безпечно. Але для цього всім, і дорослим і малим, треба підтримувати порядок, берегти працю інших, поважати створене для дітей, так як за все зруйноване будуть відповідати їх діти.

Задумайтесь, дорогі підлітки і дорослі. Підтримуйте порядок та бережіть створене, не руйнуйте!

 

Суботник по впорядкуванню території дитячого садка
 

 

Суботник по впорядкуванню території дитячого садка

 

Суботник по впорядкуванню території дитячого садка