Сайт міста Люботин » Головна » До уваги мешканців міста та бажаючих взяти участь у конкурсі з призначення правителя з управління багатоквартирними будинками!!!

 До уваги мешканців міста та бажаючих взяти участь у конкурсі з призначення правителя з управління багатоквартирними будинками!!!
Автор: Svetlana   Додано:15 листопада 2017   Переглядів:243   Категорія - [Головна, Відділ з питань розвитку інфраструктури міста]
 
 (голосів: 0)

До уваги мешканців міста та бажаючих взяти участь у конкурсі з призначення правителя

з управління багатоквартирними будинками!!!

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

Від 14 листопада 2017 р.      № 251

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10.03.2017 р. № 46

«Про затвердження конкурсної документації до проведення конкурсу з призначення управителя

з управління багатоквартирними будинками»

 

   Розглянувши службову записку першого заступника міського голови Іващенка О.В. та протоколи зборів співвласників багатоквартирних будинків про визначення управителем будинків ЛКЖЕП ЛМР ХОР,відповідно до п. 8 та п. 9 розділу ІІІ Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя багатоквартирним будинком, затвердженого рішенням виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10.03.2017 року № 46, керуючись п.п. 2 п. б ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Виключити з Таблиці 1 «Перелік будинків, щодо яких проводиться конкурс про рішення управителя з управління багатоквартирним будинком» та Таблиці 2 «Технічна характеристика багатоквартирного будинку» рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10.03.2017 р. № 46 «Про затвердження конкурсної документації до проведення конкурсу з призначення управителя з управління багатоквартирними будинками» будинки за адресами м. Люботин, вул. Ціолковського, буд. 8а, 8; вул. Слобожанська,  4, 75; вул. Локомотивна, буд. ,1в, 1г, 1д, 1є, 1ж, 2, ; вул. Світла, буд. 7, 11, 14 ; вул. Гвардії-генерала Гавенка буд. 10а, 49, ; вул. Деповська, буд. 25\7; вул. Будівельна, буд. 8, вул. Шевченко, 23, 27,  пров. Оранжерейний, 6, вул. Дмитрівська, 53, 51.

2.Внести зміни  до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10.03.2017 року №46 «Про затвердження конкурсної документації до проведення  конкурсу з призначення  управителя багатоквартирними будинками» а саме: пункт 8 додатку до рішення викласти у такій редакції:

 

№ з/п

Найменування документації

Зміст документації

8

Кількість багатоквартирних будинків

Площа будинків

Площа прибудинкових територій та їх місцезнаходження

 

62 будинки(детальну інформацію наведено у табл.1)

32 118,6 м. кв.

Немає

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Іващенка О.В.

 

Міський голова                Л.І. Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.