Веб-портал міста Люботин » Головна » ЗНИЩУЙТЕ АМБРОЗІЮ – НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН

 ЗНИЩУЙТЕ АМБРОЗІЮ – НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН
Автор: Lubotin   Додано:13 червня 2010   Переглядів:1419   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

Амброзія полинолиста за зовнішнім виглядом нагадує полин звичайний. Стебло пряме гіллясте, за сприятливих умов досягає 2-2,5 м. Корінь заглиблюється у ґрунтах до 4 м і більше. Рослина дає 25-100 тис. насінин, що можуть зберігатися в ґрунті до 40 років.

 

Сходи амброзії полинолистої з’являються в кінці квітня – на початку травня. Цвітіння починається в червні – серпні. Квіти дрібні, жовтого кольору, зібрані на верхівках гілок в колосовидне суцвіття. Розмножується тільки насінням. Найчастіше зустрічається вдовж залізничних колій, узбіч шосейних доріг, на пустирях і вулицях, інших необроблюваних землях. Амброзія не придатна на корм худобі.

Під час цвітіння кожна рослина амброзії утворює величезну кількість пилку, який розноситься вітром на великі відстані, потрапляючи в організм людини через носоглотку, слизову оболонку очей, викликає у багатьох людей важкі захворювання. У хворих опухають слизові оболонки очей, верхніх дихальних шляхів, відчувається головний біль, з’являється нежить, вітдишка, сльзоточіння, погіршується зір, підвищується температура і з’являються напади бронхіальної астми.

 

ШАНОВНІ ЛЮБОТИНЦІ!


Цю небезпечну рослину необхідно знищувати ще до цвітіння, найбільш радикальним способом боротьби є видирання рослини з корінням до цвітіння, тому просимо Вас для запобігання захворювань знищувати амброзію на вулицях, біля своїх подвір’їв та на присадибних ділянках.

 

ГРОМАДЯНИ! ЗНИЩИВШИ АМБРОЗІЮ ДО ЦВІТІННЯ, ВИ ЗБЕРЕЖЕТЕ СВОЄ ЗДОРОВ’Я !

 

ЗНИЩУЙТЕ АМБРОЗІЮ – НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН