В.П.Дехтяр -95!
Автор: Lubotin   Додано:25 серпня 2021   Переглядів:25   Категорія - [Ветеранські організації » Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

В.П.Дехтяр -95!

 

 

В.П.Дехтяр -95! 


Валентина Петрівна народилася 1 вересня 19926 року в селі Одринка, Новодолажського району. Там же закінчивши 7 класів, мріяла в медичному закладі освоїти професію фельдшера. Уже в Харкові здала документи в медичне училище, та мрія не здійснилася, почалася Велика Вітчизняна війна.

Її батько був у партизанському загоні, при виконанні завдання був охвачений німецькими окупантами і направлений до Німеччини, по закінченню війни був звільнений нашими військами, повернувся додому.

 

 

В.П.Дехтяр -95!

 

В.П.Дехтяр -95! 


Як тільки Одринка була звільнена від загарбників, Валентина не вагаючись поїхала навчатися в Рокитянське училище механізації сільського господарства. Отримавши професію тракториста 3 роки працювала в колгоспі. Довелося багато років трудитися на Новобаварському пивному заводі, Караванському спиртзаводі та інших закладів. Образливо одне, що її чоловік працюючи в пожежній частині міста Люботина при ліквідації пожежі був охвачений вогнем – згорів. Працюючи і проживаючи в Каравані, Валентина брала активну участь у художній самодіяльності. Займалася художнім вишиванням. Її стіни прикрашають такі картини-вишиванки, як «Наталка-Полтавка», «Лисиця», «Півень та вишні» та багато інших цікавих робіт. Груди ветерана прикрашають державні нагороди. Загальний стаж роботи Валентини Петрівни понад 50 років. Ветеранська організація міста Люботин щиро і сердечно вітає ювілярку Валентину Петрівну з ювілеєм і зиче хорошого здоров’я, невичерпної життєвої енергії, щастя і оптимізму, бодрості духу, доброго настрою, життєвої наснаги на добрі роки.


На знімках ювілярка В.П. Дехтяг 3554; її художні вишиванки 3558,3560

 
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.