Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI » План роботи відділу комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації на 2010 рік.

 План роботи відділу комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації на 2010 рік.
Автор: Lubotin   Додано:11 лютого 2011   Переглядів:1134   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 0)

1. Постійне вивчення потреб виконкому та його відділів і служб в автоматизації покладених на них функціональних обов'язків, вдосконалення існуючих задач за результатами їх експлуатації та відповідно до нових вимог чинного в Україні законодавства.

 

2. Навчання спеціалістів виконкому новітнім технологіям, програмному та технічному забезпеченню з метою подальшого вдосконалення роботи відділу, використовуючи всі можливості (мережа Інтернет, співпраця з фахівцями інших міст).

 

3. Адміністрування та корегування БД мешканців міста.

3.1. Доповнення новими програмними модулями комплексу обліку мешканців міста, враховуючи нагальні потреби відділів виконкому та організацій міста.

3.2. Підтримка бази даних мешканців міста в актуальному стані, розгляд інших можливостей підтримки бази постійно актуальною.

3.3. При умові постійної актуалізації бази мешканців міста та підключення відповідних блоків – надання роз'яснення та в разі необхідності корегування програмного забезпечення для автоматизації видачі довідок мешканцям міста (про склад родини, про розміри земельних ділянок тощо).

3.4. Продовження роботи по внесенню додаткової інформації в БД мешканців міста: паспортних даних та ідентифікаційних кодів.

 

4. Постійне супроводження єдиного довідника вулиць міста: корегування існуючих вулиць, внесення нових назв, внесення відповідних змін по закріпленням квартальних, депутатів.

 

Завантажити документ: План роботи відділу комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації на 2010 рік. [16.69 Kb] (cкачувань: 27)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.