Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI » Звіт про роботу відділу комп’ютерного забезпечення за 2007 рік

 Звіт про роботу відділу комп’ютерного забезпечення за 2007 рік
Автор: Lubotin   Додано:22 жовтня 2008   Переглядів:2256   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 0)

Протягом звітного періоду співробітниками відділу була проведена наступна робота:

1.         Постійна підтримка у робочому стані та адміністрування локальної мережі у виконкомі Люботинської міської ради, надання поточних консультацій по роботі Інтернету, спільного використання локальних ресурсів, роботі електронної пошти.

2.         Два рази на місяць проводиться робота по резервному копіюванню документів та БД відділів виконкому.

3.         Постійна підтримка програмних розробок «Місто», «Вулиці міста», «Зарплата»(щомісяця двічі проводиться робота по автоматизованому нарахуванню заробітної плати та друк відповідних відомостей та звітів).

3.1. Ведеться корегування бази даних мешканців міста:

·        вилучення померлих за списками РАГСу;

·        ведеться робота з Люботинським відділом МВ УМВС по мешканцям, які отримують паспорти, змінюють прізвища, здійснюють приписку або виписку;

·        продовжується робота по внесенню паспортних даних;

·        ведеться робота по введенню даних мешканців міста за даними відділу субсидій, що надасть можливість автоматичної видачі довідок мешканцям у наступному сезоні.

4.         Розробка нових модулів програмного комплексу «Місто» для автоматизації видачі довідок мешканцям відділом документального забезпечення.

5.         Підтримка СУБД «Правопорядок» для використання в роботі відділом з питань НС, ЦЗН, оборонної та мобілізаційної роботи.

6.         Оновлення інформації офіційного сайту міста http://www.lubotin.kharkov.ua (внесення нових розділів, видалення неактуальної інформації, внесення нових випусків веб-версії бюлетеню «Люботинський вісник»,об’яв, новин міста, матеріалів сесій міської ради – перелік питань, рішення та додатки до них, до розділу регуляторної політики, оновлення фотогалереї, тощо).

7.      Постійно ведеться робота по оновленню та внесенню інформації до сторінки web-порталу Асоціації міст України  http://www.auc.org.ua/lyubotyn.

8.      Велась робота по підтримці в актуальному стані БД «Законодавство» (поновлення блоками). Завдяки мережі Інтернет майже щоденно оновлюється база даних. Надаються необхідні нормативні акти юридичному відділу, іншим відділам виконкому та організаціям міста.

9.    Підтримка у робочому стані з’єднання з мережею Інтернет, підтримка у робочому стані офіційної електронної пошти для зв'язку з іншими містами України.

10.    Проводилась робота по збору, корегуванню, та підготовці інформації до інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник» та його верстка. За звітний період було зверстані 22 випуски інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник».

11.    Проводилась робота по участі у підготовці до проведення міських свят: розробка логотипів, підготовка та друк об’яв, запрошень тощо.

12.    Постійно ведеться робота по супроводженню та поновлюється у зв’язку з передислокацією комп’ютерної техніки по виконкому програмний комплекс з обліку комп’ютерної техніки.

13.    Ведеться робота по супроводженню, надання консультацій та допомоги при експлуатації програмного комплексу державного реєстратора фізичних та юридичних осіб.

14.    Налагодження роботи у програмі «Реєстр дозвільних документів» у відділі торгівлі.

15.      Налагодженення та супроводження  ононвлених версій  АРМів у відділі бухгалтерського обліку (програма для підготовки платіжних доручень до казначейства - MEREGA, програма для надання довідок про доходи – Персоніфікація, програма надання інформації до податкової інспекції – 1DF, Електронний  Цифровій Підпис – для ПФУ). Проводилась робота по налагодженню та консультативні послуги у роботі з клієнт-банком.

16.    Установка, налагодження, консультації та допомога у експлуатації програмного комплексу «Нотарь» для підготовки інформації до налогової інспекції у відділі бухгалтерського обліку.

17.    Надавалась допомога та пошук інформації у мережі Інтернет для робітників виконкому.

18.    Підтримуються у робочому стані технічні засоби виконкому, вчасно забезпечується ремонт, заміна витратних матеріалів.  За звітний період було виконано 44 заправок та 17 ремонтів друкуючих пристроїв – усі роботи проводились вчасно, що не завадило роботі виконкому.

19.    Освоєння та проведення робіт по налагодженню комп’ютерної техніки, яка вийшла з ладу. Було проведено тестування комп’ютерної техніки, проведена робота по переінсталяції операційної системи та програмного забезпечення ( 5 комп’ютерів виконкому).

20.    Проводилась робота наданню консультацій та опрацюванню цифрових фотокарток для відділів виконкому.

21.     Надаються консультації та технічна допомога відділам виконкому та організаціям міста.

22.      Неодноразово надавались послуги по копіюванню документів.

23.    Постійно підтримуються у робочому стані програмні засоби виконкому, вчасно проводиться переустановка програм.

24.    Оператором відділу проводилась робота по друку документів для виконкому, архіву, ВУС тощо.

25.    У період  відпусток помічника міського голови оператор комп’ютерного відділу успішно виконувала її обов’язки.

26.    Робота у складанні та уточненні виборців, підготовка списків до позачергових виборів народних депутатів. Було відкореговано (внесення даних по міграції, вилучення померлих, внесення 18-річних) 6 тис. записів. Робота виконана вчасно, згідно строків за діючим законодавством.

27.    Надання допомоги, консультацій, технічної допомоги дільничним комісіям та окружній комісії під час проведення виборів.
 
Начальник відділу комп’ютерного забезпечення
та засобів масової інформації А.В. Чекардіна


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.