Сайт міста Люботин » Головна » Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

 Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року
Автор: Svetlana   Додано:16 квітня 2018   Переглядів:89   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 
 (голосів: 0)

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники, які після першого відбору пройшли до фіналу, виконували другий конкурсний номер. За підсумками маємо такі результати:

Переможці дитячого міського фестивалю - конкурсу «Люботинські джерела» - 2018 року  у номінації «Вокал»:

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

3

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша»  з 7 до 9 років включно

4

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

І місце

5

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

6

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

7

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІ місце

8

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

12

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Лазоренко  Ярослав

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

14

Твердохліб Еліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

І місце

15

Вокальне тріо «Нон-СТОП»  

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

16

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

ІІ місце

17

Дерій Тимофій

(Захарова Н.О. (мати)

ІІ місце

18

Коновал Луїза

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

19

Дует Коновал Луїза та Репецька Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

20

Тріо «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

21

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце 

Вікова категорія «Старша»  з 15до 18 років включно

22

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

23

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

24

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

Висловлюємо подяку учасникам та керівникам за високий рівень майстерності та підготовки конкурсних номерів.

Оргкомітет







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.