Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Патронатна сім’я в Україні

 Патронатна сім’я в Україні
Автор: Svetlana   Додано:13 лютого 2019   Переглядів:19   Категорія - [Головна, Люботинський МЦСССДМ ]
 
 (голосів: 0)

  «Патронатна сім’я в Україні» Такою була тема зустрічі для незайнятого населення міста Люботин.

Патронатна сім’я в Україні

  11 лютого 2019 року у рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівці  Люботинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно  з фахівцями служби  у справах дітей, та центру зайнятості розповіли про патронатні родини, як альтернативу притулків та інтернатів.

Патронатна сім’я в Україні

  На зустрічі говорили, що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та їх помічники, хто ними може стати. Визначали категорію дітей, які можуть бути влаштовані до патронатної сім’ї. Також обговорювалось багато питань, пов’язаних із створенням та  функціонуванням зазначених сімей.

Патронатна сім’я в Україні

  Запровадження патронатних сімей - це шанс надати якісну допомогу дітям, які опинились у біді. Щоб втілити цю ідею у життя, необхідно знайти людей, які мали б можливість і головне, бажання спробувати себе у ролі патронатних батьків.   Ця нова форма сім’ї стане допоміжною ланкою у роботі з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах, бо зменшить кількість дітей, які потрапляють після вилучення до інтернатних закладів.

Патронатна сім’я в Україні

 

 Директор ЛМЦСССДМ

 Т.В.Жмайлова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.