Веб-портал міста Люботин » Головна » 23 та 24 серпня тривалість комендантської години на території міста Харків та області не зміниться

 23 та 24 серпня тривалість комендантської години на території міста Харків та області не зміниться
Автор: Lubotin   Додано:22 серпня 2023   Переглядів:37   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

23 та 24 серпня тривалість комендантської години на території міста Харків та області не змінитьсяЯк повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, комендантська година, як зазвичай, триватиме з 23:00 по 05:00.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/122549

 

 «Цьогоріч 23 та 24 серпня, в День Державного прапора та День Незалежності України, тривалість комендантської години на території міста Харків та області не зміниться», – зазначив Олег Синєгубов.

Втім, він наголосив, що в останні дні ворог суттєво посилив обстріли цивільного населення та інфраструктури області. Росіяни вдаються до відверто терористичних атак, метою яких є завдання шкоди цивільним людям.

«Імовірність таких ударів в дні державних свят України є дуже високою. Закликаю усіх бути максимально уважними та обережними! Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги, уникайте скупчень людей. Бережіть себе та своїх близьких!» – сказав начальник Харківської ОВА.