Веб-портал міста Люботин » Головна » Обирайте зручний спосіб звітування про свої минулорічні доходи

 Обирайте зручний спосіб звітування про свої минулорічні доходи
Автор: Lubotin   Додано:12 квітня 2024   Переглядів:42   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Обирайте зручний спосіб звітування про свої минулорічні доходиГоловне управління ДПС у Харківській області інформує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році.

   Громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року. 
   Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2023 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2024 включно. 
Декларацію можна подати в один з таких способів: 
- особисто або уповноваженою особою; 
- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання; 
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». 
   Для підвищення рівня добровільності декларування доходів громадян та зручності при поданні декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного предзаповнення декларації. 
   Електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. 
Використання цього електронного сервісу: 
- скорочує час і витрати при поданні податкової декларації; 
- мінімізує помилки при заповненні декларації; 
- надає можливість подання копій первинних документів як додаток до податкової декларації в онлайн-режимі.