Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Рішення виконавчого комітету №282 від 11 вересня 2012 року

 Рішення виконавчого комітету №282 від 11 вересня 2012 року
Автор: Chekardina   Додано:18 вересня 2012   Переглядів:698   Категорія - [Головна, Люботинське КЖРЕП]
 
 (голосів: 0)

 Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської  ради Харківської області

 

          Розглянувши листа Люботинського КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області Устаєва А.Д. щодо встановлення нових тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій, враховуючи вимогу Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 02.08.2012 р. № 02-15/1-3314, керуючись п.2 ст. 7, п.3 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на підставі Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до  п.п.2 п.а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, які надає Люботинське КЖРЕП Люботинської міської ради Харківської області, згідно з додатком, та ввести їх в дію з 01 жовтня 2012 р.

2. Рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10 квітня 2012 р. № 122 «Про  встановлення нових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій» вважати таким, що втратило чинність,  з 01 жовтня 2012 р.

3. Відділу  забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів  ради Маліка  В.Г.

 

Оригінал рішення зберігається у справах виконкому.

 

Міський голова                                                                   В.О. Теличко

 


Завантажити Додаток: dodatok_282.rar [7.78 Kb] (cкачувань: 26)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.