ОГОЛОШЕННЯ!!!
Автор: Svetlana   Додано:2 липня 2013   Переглядів:734   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

    Відповідно до Закону України від 16.10.2012 р. № 5461-ІV «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства юстиції України, Міністерства культури України, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства України» та пункту 8 «Прикінцеві положення» Закону України від 06.12.2012 №5515-17 «Про Державний бюджет України на 2013 рік» з 01 липня 2013 року державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців буде здійснювати державний реєстратор, який є посадовою особою центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

   З 01 липня 2013 року функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців передаються від виконавчих комітетів міських рад до територіальних органів міністерства юстиції України (реєстраційні служби), через які здійснюється реалізація повноважень центрального органу виконавчої влади.

 

   На території міста Люботина реєстраційна служба відсутня. Мешканці міста Люботина будуть обслуговуватися підрозділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Харківського районного управління юстиції Харківської області , який знаходиться за адресою : м. Харків проспект Гагаріна, 157 а, 2 поверх, кімната 36. т. 775 14-24

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.