Сайт міста Люботин » Головна » Проведено міський етап турніру з вуличного футболу серед дитячих команд

 Проведено міський етап турніру з вуличного футболу серед дитячих команд
Автор: Svetlana   Додано:4 листопада 2013   Переглядів:654   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

   30 жовтня 2013 року у місті Люботині Харківської області проведено міський етап турніру з вуличного футболу серед дитячих команд в рамках обласного зонального турніру з вуличного футболу на Кубок обласного центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх». За результатами змагань дві найкращі команди візьмуть участь у фіналі, який відбудеться у м. Харкові (у листопаді місяці).

   Спортивно-масові змагання проводились з метою розвитку футболу серед дітей та молоді, покращення фізичного виховання населення, залучення дітей та молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя. Організацію проведення заходу забезпечували відділ у справах молоді та спорту (начальник відділу Лазоренко С.І.) та Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (директор Удянський Ю.В.). На турнірі були присутні представники обласного центру «Спорт для всіх» (начальник відділу по спортивно-масовій роботі Яловенко О.Г.), батьки дітей та вболівальники.

    За підсумками змагань у фіналі перемогла команда ЗОШ №3, другу сходинку посіла команда ЗОШ №5,  третє місце посіла Караванська ЗОШ. Кращим гравцем турніру став Кучерявий В’ячеслав (ЗОШ №5).  Переможці були нагороджені Кубком від Комунального закладу «Спорт для всіх» та грамотою, а призери грамотами різних ступенів. Із словами привітання виступила заступник міського голови Кравченко Н.В.

 

                                                                           Комунальний заклад«Спорт для всіх»

                                                                           Люботинської міської ради

                                                                                                               Ю.В.Удянський

 

            
       
         Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.