Веб-портал міста Люботин » Головна » Про надання населенню соціальних послуг

 Про надання населенню соціальних послуг
Автор: Chekardina   Додано:13 червня 2014   Переглядів:1150   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

                                       Про надання населенню соціальних послуг

 

З метою забезпечення конституційного права громадян на соціальний захист в Україні створено і забезпечено функціонування державної системи соціального обслуговування та надання соціальних послуг пенсіонерам, ветеранам війни і праці, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам, іншим особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги і підтримки.

Соціальне обслуговування здійснюється шляхом надання соціальних послуг через мережу підрозділів системи соціального захисту міста.

В системі органів соціального захисту населення міста  соціальне обслуговування та соціальні послуги громадянам надаються через Люботинський  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Однією з форм соціальних послуг є забезпечення непрацездатних громадян у домашніх умовах постійним стороннім доглядом, що стало реальним внеском у наближення соціальних послуг до тих, хто потребує їх найбільше.

Надомне обслуговування одиноко проживаючих громадян забезпечують соціальні робітники.

Відділенням соціальної допомоги вдома надаються такі необхідні соціально-побутові послуги як  придбання та доставка медикаментів та товарів з магазину, виклик лікаря, допомога у прибиранні приміщення, пранні білизни, дотриманні особистої гігієни. .

Соціальні послуги можуть надаватися як за плату, так і безоплатно. Безоплатні соціальні послуги   надаються громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Громадяни, які мають працездатних родичів отримують всі види соціальних послуг за плату відповідно до тарифів на соціальні послуги.

Для отримання послуг необхідно звернутись із заявою до  управління  соціального захисту населення  Люботинської міської ради за адресою: м.Люботин, вул. Радянська,41.

                                                                                      Відділ пільг та соціальних гарантій   УСЗН     

                                                                                      Люботинської міської ради