Веб-портал міста Люботин » Головна » Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
Автор: Chekardina   Додано:12 травня 2015   Переглядів:906   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Як сиві дніпрові води, збігають роки. Журавлиними ключами відлітають у далекий вирій дні. А навкруги вирує вічне життя. Семидесята весна вітає всіх тих, хто пережив війну. Вітає і нагадує семидесятий раз про страхіття війни і наказує берегти мир.

В ці дні по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній.

У нашому місті відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дню Перемоги.

 8 травня люботинці прийняли участь у Всеукраїнській акції «Голуб Пам’яті та Миру» до 70-тої річниці Перемоги. Акція відбулася за ініціативою депутатської групи «Відродження» Верховної ради України, до якої входить наш народний депутат Кацуба Володимир Михайлович. Працівники підприємств, установ, учні навчальних закладів міста мали змогу вшанувати героїв Другої Світової - написати на паперовому голубі імена своїх родичів, близьких, які брали участь у визволенні України. Всього у м. Люботині було підписано більше 1500 голубів з побажаннями миру та добра. Біля міської ради відбувся мітинг, в небо відпустили живих білих голубів – символ миру в Україні.

 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

8 травня у селищі Караван відбувся мітинг до Дня Перемоги, в якому взяли участь мешканці Каравану – представники підприємств та учні.

9  травня на Меморіал Слави прийшли люботинці та гості міста, щоб відзначити 70-у річницю Перемоги. Пам'ять … Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фотографій, сумних похоронок,  листів з фронту, які зберігають донині діти, рідні, онуки і правнуки. До Меморіалу Слави деякі мешканці принесли фотокартки своїх родичів, які загибли у роки війни. Після мітингу та урочистого покладання квітів відбувся концерт люботинських виконавців.

У с. Смородське 9 травня біля могили Невідомому солдату відбувся  мітинг, пам»ятний знак увінчали квітами.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя! „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”!

 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

 

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!