ІНФОРМАЦІЯ
Автор: Chekardina   Додано:29 лютого 2016   Переглядів:560   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

ІНФОРМАЦІЯ

 

З 01.01.2016 набрав чинності Закон України  від 20.10.2014 №1709-VII «Про внесення змін до деяких нормативних актів України щодо деяких питань спадкування», згідно з яким  органи місцевого самоврядування з 01.01.2016  наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав.

У зв’язку з чим, та з метою надання населенню у сільських населених пунктах нотаріальних послуг, пов’язаних із видачею свідоцтв про право на спадщину, уповноваженим на це посадовим особам органів місцевого самоврядування – Головам селищних рад, НЕОБХІДНО згідно діючого законодавства пройти  навчання щодо роботи з єдиними та державними реєстрами, що функціонують у системі Міністерства юстиції України; пройти відповідне  стажування та скласти відповідний іспит.

Контроль за організацією нотаріальної діяльності уповноважених на це посадових осіб органів місцевого самоврядування, дотриманням ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконанням правил нотаріального діловодства здійснюється Міністерством юстиції України.

Нотаріус Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області    Н.Є.Соловйова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.