Веб-портал міста Люботин » Головна » 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни
Автор: Chekardina   Додано:22 червня 2016   Переглядів:695   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

22 червня 1941 року… З цієї дати розпочався відлік днів, сповнених стражданнями, безповоротними втратами рідних і близьких, днів, що перепліталися з героїчними подвигами на фронтах війни, в партизанських загонах і підпіллі, самовідданою працею в тилу в ім’я перемоги над гітлерівською Німеччиною. Про кожну краплю крові, кожну сльозу, які пролиті нашим народом мають знати нинішні і майбутні покоління.

Пам’ять про війну – це пам’ять серця. Пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь.

Кожен з нас зберігає в душі щиру гордість за своїх батьків і дідів, які захищали свою землю. Низький уклін тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

22.06.16 р. у міський парк до Меморіалу Слави прийшли ветерани,  щоб вшанувати пам’ять жертв війни в Україні. Міський голова Леонід Іванович Лазуренко та голова організації ветеранів України міста Люботин Сергій Іванович Котихін у своїх виступах дякували ветеранам,  бажали всім здоров’я, довгих літ, миру та злагоди. Учасник бойових дій Олексій Семенович Теличко розповів про ті незабутні страшні роки війни. До пам’ятника поклали квіти, пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Шановні ветерани! Низький уклін вам за те, що зберегли Україну від фашизму і неволі. З глибокою скорботою і вдячністю схилимо голови перед мужністю, перед Пам'яттю тих, кого навічно забрала війна.

Шановні люботинці. Всі ми з вами хочемо щоб людство добре засвоїло ті гіркі уроки другої світової війни  і на нашій землі панували мир і спокій. Бажаємо вам усім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вашим родинам. У ці непрості для нашої країни часи ми маємо згуртуватися навколо головної мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні!

 

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.