Сайт міста Люботин » Головна » V шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва

 V шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва
Автор: Svetlana   Додано:17 березня 2017   Переглядів:318   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

  З метою відродження, зміцнення та пропагування традицій української музики та літератури, виявлення і підтримки талановитих дітей, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, удосконалення методик навчання гри на музичних інструментах, виховання любові до рідного краю, 01 березня 2017 року у концертному  залі Люботинської дитячої музичної школи  пройшов V шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва.

  В заході взяли участь 58 дітей, які грали на бандурі,  гітарі, баяні, акордеоні, фортепіано, ударних інструментах, як сольно так і в складі ансамблів. Свою майстерність продемонстрували також учні класу академічного вокалу та читці.

 15 березня відбулися гала-концерт та нагородження переможців V шкільного конкурсу на краще виконання творів українського мистецтва. Всі діти, які посіли І, ІІ та ІІІ місця отримали дипломи лауреатів і солодкі нагороди. Володарями гран-прі цього року стали двоє учнів: в номінації «Інструментальне мистецтво» - Аршава Олена (бандура, викладач Івахненко В.Я., концертмейстер Блезінцова В.О.), в номінації «Читці» - Еткало Ярослава, учениця класу Основи акторської майстерності, викладач Еткало Ю.В.

  Вітаємо переможців та бажаємо натхнення, весняного настрою, нових звершень і перемог! І нехай ваш шлях до вершин буде простим, адже якщо людина вміє розуміти музику, вона щаслива, незважаючи на всі перипетії, які можуть зустрітися на її шляху!

V шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва

V шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.