Веб-портал міста Люботин » Головна » До Дня Гідності та Свободи

 До Дня Гідності та Свободи
Автор: Chekardina   Додано:20 листопада 2017   Переглядів:820   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

До Дня Гідності та Свободи


    Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України  Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Люботинській центральній бібліотеці  розгорнуто книжкову виставку «І свободи вітер вирвався на волю», де  відвідувачі можуть  ознайомитися з матеріалами виставки, на якій представлено журнали та статті з газет, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.

17 листопада 2017 року відвідувачі інтернет - центру Люботинської  центральної  бібліотеки згадали історичні подіїї листопада 2013 року, переглянувши відео ролик «Євромайдан. Революція Гідності. Хронологія подій» під час відео екскурса «Свободу не спинити».

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці  для дітей  5-х  та 7-х класів Караванської ЗОШ проведені години спілкування на тему «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки».

Проведені заходи  спрямовані  на забезпечення гідного вшановування сучасних героїв-захисників України та пам’ять загиблих за свободу, єдність та незалежність Українського народу, утвердження в нашій державі демократичних цінностей.  Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

                                                                                                   Директор ЦБС

    О.В. Алісова

 

До Дня Гідності та Свободи

 

До Дня Гідності та Свободи

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.