Сайт міста Люботин » Головна » Навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів

 Навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів
Автор: Svetlana   Додано:22 листопада 2017   Переглядів:214   Категорія - [Головна, Міський архівний відділ]
 
 (голосів: 0)

  20 листопада 2017 року в залі засідань виконавчого комітету Люботинської міської ради відбулась навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів в установах, організаціях та на підприємствах міста, в якому взяли участь 25 осіб. До програми наради було включено чотири основних питання:

 1.Складання номенклатури справ на 2018 рік.

2.Експертиза цінності документів.

3.Складання паспорту архіву установи, підприємства, організації.

4.Робота установ, організацій, підприємств міста у 2017 році та підготовка до роботи у 2018 році з упорядкування та передавання на державне зберігання документів НАФ.

Навчальна нарада для відповідальних за діловодство та архів

 У ході наради начальник міського архівного відділу виконавчого комітету Люботинської міської ради Репенко Ю.М. наголосила на необхідності та важливості проведення роботи з упорядкування та збереження архівних документів, які створюються в діяльності установи, підприємства чи організації. Нагадала про перегляд номенклатури справ на наступний рік та, за необхідності, погодження її з ЕПК Державного архіву Харківської області. Значну увагу приділила роз’ясненню механізму експертизи цінності документів, яка повинна проводитись в установі, організації на підприємстві. Розглянула питання щодо проведення щорічної паспортизації архівних підрозділів. Підвела підсумки поточного року роботи з упорядкування документів та передавання на державне зберігання до міського архівного відділу та звернула увагу відповідальних щодо подальшого планування роботи з даного питання на 2018 рік. Після закінчення наради всім бажаючим начальником міського архівного відділу було надано консультативну допомогу в індивідуальному порядку.

 

Завантажити документ:Методичні рекомендації.doc [199 Kb] (cкачувань: 8)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.