Веб-портал міста Люботин » Головна » СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО!

 СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО!
Автор: Svetlana   Додано:20 грудня 2017   Переглядів:425   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

  Грудень –щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая. Цього року святий Миколай завітав і до Люботинської центральної дитячої бібліотеки, щоб подарувати подарунки тим дітлахам, які залюбки йдуть до бібліотеки і читають цікаві книжки, а тим, хто не дружить з книгою, нагадати про користь і необхідність читання. Дітлахи з нетерпінням чекали на подарунки від Святого Миколая та на чудове і загадкове свято, яке подарує їм колектив  дитячої бібліотеки. В бібліотеці зібралося багато дітей в передчутті казкового дійства. І це не дивно, адже з кожним днем заходи в бібліотеці все креативніші та сучасніші. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками цих свят.

 

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПОДАРУЙ НАМ СВЯТО!

 

 

  Так, 20 грудня в читальному залі бібліотеки   на дітей чекав новорічний майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси. Його провели для всіх присутніх завідуюча дитячою бібліотекою Поясник І.М. та бібліотекар Субота Н.В.  Усім дітям роздали матеріали для рукоділля, і скоро юні читачі власноруч створили чудові Різдвяні прикраси для своїх батьків та друзів. Тепер вони зможуть зробити подарунки усім, кому забажають. Зустріч пройшла у веселій та творчій атмосфері, діти пообіцяли, що обов’язково будуть слухати своїх батьків, учителів, відвідувати бібліотеку, брати участь майстер-класах та творчих заходах, що відбуватимуться у стінах закладу.

 Всі відділи святково оформлені, дітям провели екскурсію по бібліотеці, дітлахи з великим задоволенням переглянули цікаву, повчальну новорічну книжкову виставку  «Рік новий уже за мить  білим птахом прилетить».

А найбільшим та найприємнішим сюрпризом  стали подарунки від благодійного фонду «Волонтери Дорослі-Дітям». 

Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями про подарунки, які приніс Святий Миколай. Цей день та цікаво проведене дозвілля   запам’ятаються і батькам, і дітям, і усім читачам  Люботинської ЦДБ.

 

                                                                       Директор ЦБС   О.В. Алісова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.