Сайт міста Люботин » Головна » Присітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

 Присітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим
Автор: Chekardina   Додано:26 грудня 2017   Переглядів:188   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Присітання міського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні люботинці!

 

       Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! 

 

       Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

     У цей непростий час нам усім потрібні мудрість і терпіння,толерантність та взаємоповага. Саме ці якості  допоможуть  успішно реалізовувати всі творчі плани й задуми на благо рідного міста. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

   Новорічні свята – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

     Нехай не залишиться в наших серцях місця для зневіри та розчарування. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

 

    Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.

 

 

З повагою

 міський голова Л.І.Лазуренко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.