Веб-портал міста Люботин » Безоплатна правова допомога » Безоплатна правова допомога входить до п’ятірки найефективніших способів захисту прав

 Безоплатна правова допомога входить до п’ятірки найефективніших способів захисту прав
Автор: Бутенко Анна   Додано:17 лютого 2022   Переглядів:119   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

129001; Безоплатна правова допомога входить до п’ятірки найефективніших способів захисту прав на думку громадян. Понад чверть опитаних громадян знає як і де отримати таку допомогу. Це вдвічі більше, ніж чотири роки тому. Такі результати, зокрема, стали можливі завдяки системній інформаційно-комунікативній та правопросвітницькій роботі. У 2021 році у ЗМІ та мережі інтернет розміщено понад 89 тис. публікацій про права громадян та як їх захистити, а також проведено понад 23 тис. правопросвітницьких заходів, якими охоплено понад 850 тис. осіб.
128172; «Одним із пріоритетів системи безоплатної правової допомоги є формування юридично обізнаного суспільства, поширення напрацьованих механізмів вирішення актуальних для громадян правових проблем. Також ми детально роз’яснюємо, як отримати безоплатну правову допомогу, зокрема й як проконсультуватися з юристом дистанційно. Результат такої роботи — майже кожен десятий клієнт, який звернувся по безоплатну правову допомогу, дізнався про таку можливість зі ЗМІ чи мережі інтернет», – зазначила начальниця управління комунікацій Координаційного центру з надання правової допомоги Фаїна Козирєва.
Серед важливих інструментів – заходи просвітницького характеру. У 2021 році працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели понад 23,3 тис. правопросвітницьких заходів, спрямованих на підвищення спроможності людей ідентифікувати правові проблеми, якими було охоплено понад 850,7 тис. осіб.
128172; «Для проведення цих заходів працівники системи БПД розробили нові формати та підготували інформаційні матеріали для кращого сприйняття інформації. Ми більш чітко фокусуємося на потребах і запитах різних цільових груп, спираючись на результати соціологічних досліджень правових потреб українців», – розповіла в.о. начальника управління правопросвітництва та вивчення правових потреб громадян Координаційного центру з надання правової допомоги Дар’я Шинкаренко.
Детальніше про канали комунікації системи БПД, поширення інформаціних матеріалів, теми і види наших правопросвітницьких заходів читайте на сайті: 10145;https://bit.ly/3L1JtYe
Безоплатна правова допомога входить до п’ятірки найефективніших способів захисту прав   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.