Веб-портал міста Люботин » Головна » Міській літній відпочинок

 Міській літній відпочинок
Автор: Lubotin   Додано:14 липня 2010   Переглядів:1319   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Пришкільні табори з денним перебуванням були відкриті вчасно – 3.06.2010р.. Старанність та відповідальність, з якою підійшли педагоги, обслуговуючий персонал, працівники міської СЕС, адміністрація закладів, представники міськвиконкому, медичні працівники – тобто всі, хто забезпечував організацію процесу відпочинку, дозволило провести відпочинок успішно.

На виділені міськвиконкомом кошти в закладах освіти було придбано 2 холодильника (ЗОШ№2,ЗОШ№4), столовий посуд, миючи та дезінфікуючі засоби. Було організовано дворазове харчування на суму 20 грн.

З початку роботи таборів працівники міськСЕС куріровали пришкільні табори, обов"язкові перевірки включають контроль за дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму з відбором проб для лабораторного дослідження продуктів харчування та якість переробки, приготування обідів на калорійність, відбором змивів на бактеріологічне забруднення. Результати проведених досліджень показали, що всі вимоги виконуються, порушень не виявлено.

 

330 школярів на протязі 14 днів знаходились в стінах свого навчального закладу в якості відпочиваючих. Замість набриднувших за навчальний рік уроків – численні екскурсії , концерти, спортивні змагання, конкурси, заняття в кружках бісероплетіння, ігри і ніяких оцінок, контрольних, екзаменів.

Серед дітей, відвідавших табір, основна частина тих, які відносяться до пільгової категорії: діти сироти, діти,які позбавлені батьківської опіки, діти з багатодітних сімей, сімей, постраждалих в результаті аварії на ЧАЕС, обдаровані діти, діти, які знаходяться в лікарні на диспансерному обліку. Для цих дітей перебування в таборі було безкоштовне.

В цьому році Люботинська ЦМЛ командирувала шкільного лікаря та медичних сестер в усі пришкільні табори. Це медичні працівники I та вищої категорії з немалим стажем роботи . Вони надавали першу допомогу дітям, контролювали організацію харчування, дотримання режиму дня, супроводжували дітей під час екскурсій.

Про тих, хто безпосередньо забезпечує харчування – робітників шкільних харчоблоків треба сказати додатково. Це люди, які працюють не перший рік, душою боліють за свою працю. Вони забезпечили дітей смачною та якісною їжею.

 

Поставщик продуктів харчування – ФОП Карбань В.О. – надійна та відповідальна людина. Продукти харчування надходили в табори якісні, при наявності сертифікатів відповідності. Люботинською міськСЕС були узгоджені маршрути постачання продуктів, затверджено перспективне меню, контролювалась організація харчування, стан технологічного обладнання, дотримання технології приготування страв.

Картина відпочинку дітей міста була б неповною, якщо не сказати, що 4 дитячих дошкільних закладів в період літніх місяців переведені на санаторний режим обслуговування. Приділяється увага загартуванню дітей, вони більше часу знаходяться на свіжому повітрі, в раціон включені фрукти, соки.

Всі діти, батьки, залишились задоволені відпочинком.

Всі пришкільні табори одержали за свою роботу відмінну оцінку.

 

 

 

 

Лікар з гігієни дітей та підлітків І.В.Білецька