Сайт міста Люботин » Головна » Звіт за 2017 рік депутата Люботинської міської ради VII скликання ПП "Сила людей" Альбощого Дмитра Олександровича

 Звіт за 2017 рік депутата Люботинської міської ради VII скликання ПП "Сила людей" Альбощого Дмитра Олександровича
Автор: Svetlana   Додано:16 липня 2018   Переглядів:272   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 4)

ЗВІТ -2017

Депутат Люботинської міської ради VII скликання

Альбощий Дмитро Олександрович. .

Сайт ради lubotin.kharkov.ua

   Народився: 7.10.1982 м. Люботин. Став депутатом 25 жовтня  2015 р

  Фракція ПП « Сила Людей » , член фракції. Член постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту. Заступник голови депутатської групи «Ми та громада» у Люботинській міській раді. Голова Органу Самоорганізації Населення  № 4. Член правління ГО «Центр розвитку громади міста Люботина». Член «Національної скаутської організації Пласт»

За 2017 рік було проведено 18 сесій міської ради.З поважних причин пропустив 2 сесії, тобто відвідав 17 .  Був присутній на всіх 18 засіданнях профільної комісії. В середньому в роботі пленарних засідань брали участь  26 депутатів. Всього за 2017 рік прийнято 556 рішень, з них за напрямками діяльності:

-з питань бюджету;

-з організаційних питань;

-з  економічних питань;

-з питань ЖКГ;

-з гуманітарних питань;

-з питань врегулювання земельних відносин.

За звітній період мною було подано депутатських звернень 15. Інформаційних запитів-3. Проектів рішень 3.    Проведено 32 особистих прийом громадян в депутатській приймальні. В депутатській роботі дотримуюсь чинних правових норм Українського законодавства. Веду себе як представник громади якого обирали, влада повинна чути громаду, а не навпаки.

  Теми звернень пов’язані з благоустроєм міста, а саме: обрізка аварійних дерев, покіс трави та небезпечних рослин (Амброзії) , прочистка водостоків, ремонт тротуарів, заміна аварійних електричних стовпів, вуличне освітлення, дитячи майданчики  та ін.. Значна частина усних звернень оголошувалася на комісіях, сесіях та при особистих зустрічах.

Інформаційні запити   які я подавав стосувалися моєї профільної комісії а саме: освіти та культури.

Проекти рішень: Проект про відео фіксацію сесій Люботинської міської ради та подальшу їх трансляцію на офіційному сайті міста. Камери встановлено фіксація працює .

  Проект рішення що до пільгової перевозки школярів по місту Люботин. Міська рада його не підтримала та зняла з розгляду аргументувавши це відсутністю коштів, але потім провівши незалежні перемовини з ХОДА та перевізником, питання було мною вирішено.

Активно допомогав учням 9 класів ЗОШ № 5, 6  та їх батькам відстоювати їхні конституційні права, і не допустити скорочення (закриття) 10-11 класів у цих школах.

Отримав на свою профільну комісію звернення скаргу від батьків про неякісне харчування дітей у школах міста, ініціював створення незалежної комісії для перевірки ЗОШ Люботина. Результати перевірки будуть у 2018 році.

  Протягом року проводив екологічні акції на двох локаціях «Зробимо разом Україну чистою 2017» , організовував для школярів міста Люботина освітньо-історичний проект «Жива історія» завдяки якому  діти змогли зануритися у минуле  та дізнатися про події другої світової війни у нашому місті. Був міським куратором освітнього проекту «Відкривай Україну» на якому команда «Еверест» гідно презентувала своє місто увійшовши до обласного фіналу проекту.  На прикінці року  запросив до міста представників Національної Скаутської Організації «Пласт» Харківської станиці які урочисто передали міській раді та Люботинській Музичній школі Віфлиємський вогонь миру.

  При формуванні бюджету Люботина на 2018 рік, вніс пропозиції на встановлення вуличного освітлення там де його ще немає , встановлення перил вздовж пішохідного схилу , встановлення двох дитячих майданчиків,   ремонт дороги на двох вулицях без твердого покриття. Всі подані мною пропозиції було розглянуто та внесено до програм «Соціально економічного розвитку» і  «Житлово-комунального господарста» міста Люботин на 2018 рік. Інші зміни, пропозиції, доповнення буду вносити протягом наступного 2018 року.

Прийом громадян проводжу два рази на місяць:

Кожна друга п’ятниця місяця з 14:00 до 16:00 вул. Слобожанська 26.

Кожна четверта п’ятниця з 17:00 до 19:00 вул. Історична 32

Контактний телефон 0662144668

Електронна пошта alboshiy67@gmail.com

 

 

З повагою Депутат Люботинської

міської ради VII скликання

Альбощий Дмитро Олександрович   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.