Веб-портал міста Люботин » Головна » Привітання міського голови до Дня працівників освіти

 Привітання міського голови до Дня працівників освіти
Автор: Chekardina   Додано:5 жовтня 2018   Переглядів:522   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Привітання міського голови до Дня працівників освіти

 Шановні люботинці!         


      У першу неділю жовтня  в Україні  відзначається День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Якісна підготовка випускників шкіл, перемоги школярів на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта міста постійно підвищує свої якісні показники та повністю забезпечує потреби громадян.

Шановні працівники освіти!


Саме ви невтомно і наполегливо плекаєте майбутнє нашої країни - молоде покоління свідомих, талановитих громадян. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

 Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Нехай Ваша щоденна праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною. Хай кожен ваш день повниться новою перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого міста.

 

 

З повагою

Міський голова   Л.І.Лазуренко