Веб-портал міста Люботин » Головна » Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня Соборності України

 Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня Соборності України
Автор: Chekardina   Додано:21 січня 2019   Переглядів:443   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня Соборності України

 

Шановні  люботинці!

 

      День 22 січня 1919 року увійшов в історію Держави, як величне національне свято – День Соборності України.

 Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українців: було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія стала реальним кроком до об'єднання українських земель, до створення  незалежної, соборної, єдиної держави.

     Це свято вкрай важливе і актуальне для нас в умовах сьогодення. Кожен громадянин нашої країни повинен знати та пам’ятати, що Україна – єдина держава. І в жодному разі не можна ділити, навіть жартома, жителів нашої країни на східних і західних, на південних та північних. Ми всі повинні усвідомити, що ми – УКРАЇНЦІ, волелюбний та працьовитий народ!  

  Для кожного громадянина України настав час відчути себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, втім непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту. Найважливіше, що суспільство здобуло – це право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

    І в наш час, коли тисячі українців ціною власного життя зі зброєю в руках боронять на сході України засади соборності та незалежності нашої держави, даючи достойну відсіч агресорові, наш святий обов’язок пам’ятати усіх, хто віддав свої життя заради того, щоб ми могли гордо називати себе українцями, щоб ми без остраху високо здіймали наш жовто-блакитний прапор, щоб ми жили у вільній, соборній та незалежній Україні і пам’ятали, що вона у нас єдина!

    

Шановні  люботинці! Щиро вітаю зі святом Соборності та Свободи України!   

          

Миру, добра, злагоди та нових досягнень на благо нашого рідного міста  та України!

 

І сьогодні!  З нагоди Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки пропоную усім мешканцям міста, усім , хто вірить, що українці - єдиний народ, подолати який не зможе ніхто, хто  щиро бажає бачити нашу Державу сильною, могутньою, єдиною  приєднатися 22 січня 2019 року о 12.00 на майдані Соборному  до участі в акції « Ланцюг єднання» - до створення  живого ланцюга, як символу єднання Західної та Східної України.

 

З повагою,

міський голова     Л.ЛАЗУРЕНКО

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.