Веб-портал міста Люботин » Головна » Шановні абоненти ВАТ «Харківгаз

 Шановні абоненти ВАТ «Харківгаз
Автор: Lubotin   Додано:28 вересня 2010   Переглядів:1944   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Інформуємо Вас, що відповідно до розпорядження Харківської обласної державної адміністрації № 166 від 18 квітня 2002 року «Про термін опалювального періоду для населення у разі відсутності газових лічильників», опалювальний період для споживачів, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами без лічильників газу, починається з 1 жовтня 2010 року.

 

Нарахування за спожитий природний газ за тарифами, які діють в опалювальний період, будуть здійснюватись з моменту підключення споживачів до системи газопостачання.

Споживачам природного газу, в яких газові прилади не герметичні, мають несправну автоматику безпеки, у яких відсутній акт перевірки димових та вентиляційних каналів, а також, які мають заборгованість за спожитий природний газу не будуть підключені до системи газопостачання до усунення вказаних недоліків.

З детальним графіком виконання робіт Ви можете ознайомитись у Люботинському управлінні газового господарства ВАТ «Харківгаз» за адресою: м. Люботин, в-д Ушакова, 2; тел. 741-03-22, 741-27-04.

З питань проведення даного виду роботи Ви можете звернутися до відділу експлуатації Люботинського управління газового господарства ВАТ «Харківгаз» за адресою: м. Люботин, вул. Молокова, 25 або за тел. 741-06-02.

 

Люботинське управління газового господарства ВАТ «Харківгаз»   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.