Веб-портал міста Люботин » Головна » Про закінчення опалювального сезону 2009-2010 рр.

 Про закінчення опалювального сезону 2009-2010 рр.
Автор: Lubotin   Додано:20 квітня 2010   Переглядів:1552   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Розпорядженням Харківської обласної Державної адміністрації № 166 від 18.04.02 р., було дозволено підприємствам з газопостачання та газифікації закінчити опалювальний сезон 2009-2010 років для абонентів Харківської області, що використовують природний газ на опалення за відсутності побутових газових лічильників, з 01 травня 2010 року.

Враховуючи те, що 1 травня є Державним святом та вихідним днем, роботу з відключення опалювальних приладів даної категорії споживачів ВАТ «Харківгаз» заплановано розпочати з 5 травня.

Нарахування за спожитий на опалення природний газ по особових рахунках абонентів Харківської області з 1 травня до моменту відключення опалювального приладу, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами та які споживають природний газ за відсутності побутових газових лічильників, буде здійснюватись відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 619 від 08.06.1996 «Про затвердження Норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників» за нормами, що передбачені у міжопалювальний період.

Слід зауважити, Правилами надання населенню послуг з газопостачання, що були затверджені Постановою Кабінету Міністрів України № 2446 від 09.12.1999, встановлено, що споживач має право на повне або часткове припинення газопостачання як в опалювальний, так і не в опалювальний період, за умови подання письмової заяви.

Таким чином, з огляду на погодні умови, опалювальні прилади абонентів, що використовують природний газ на опалення за відсутності побутових газових лічильників, можуть бути опломбовані раніше кінця опалювального сезону, відповідно із письмовими заявами абонентів, у черговості їх подання до абонентного відділу дільниці з газопостачання за місцем проживання.

Крім того, звертаємо увагу абонентів, що з 17 по 30 квітня буде проведено 100% зняття показників лічильників. Просимо населення поставитися до цього з порозумінням та забезпечити безперешкодний доступ представників газового господарства до приладів обліку газу.

З питань по порядку відключення опалювальних приладів можна звернутися за телефоном 741-27-04 або за адресою: м. Люботин, в-д Ушакова, 2 до Люботинського управління газового господарства ВАТ «Харківгаз».

 

ВАТ «Харківгаз»