Сайт міста Люботин » Головна » Шановні фізичні особи - підприємці без найманих працівників!

 Шановні фізичні особи - підприємці без найманих працівників!
Автор: Lubotin   Додано:10 червня 2020   Переглядів:299   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Шановні фізичні особи - підприємці без найманих працівників!


 

Постановою КМУ від 03.06.2020 №453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» надано можливість фізичним особам – підприємцям, які є застрахованими особами отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

 

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину  фізична особа — підприємець, який є застрахованою особою, звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування упродовж 90 днів  з моменту зупинення чи скорочення діяльності та подає такі документи:

 

-         заяву на отримання допомоги в довільній формі;

-         копію наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

-         довідку про сплату ЄВ за останніх 6 місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності;

-         відомості до Додатку 2 Порядку.

 

Рішення щодо надання допомоги приймає обласний чи Київський міський центр зайнятості протягом трьох робочих днів з дня подання фізичною особою - підприємцем документів.

 

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

 

Допомога по частковому безробіттю не оподатковується.

 

Для зручності, надаємо покрокову  інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.

 

За детальною інформацією звертайтеся до Люботинської міської філії Харківського ОЦЗ: м.Люботин,  вул. Слобожанська, 23, за телефонами: 741-09-82, 050-913-81-85, 097-331-35-93.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.