Веб-портал міста Люботин » Головна » Щиро вітаю вас з найвеличнішими національними святами нашої державності - Днем Державного прапора та днем Незалежності України!

 Щиро вітаю вас з найвеличнішими національними святами нашої державності - Днем Державного прапора та днем Незалежності України!
Автор: Chekardina   Додано:20 серпня 2021   Переглядів:52   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Щиро вітаю вас  з найвеличнішими національними святами нашої державності - Днем Державного прапора  та  днем Незалежності України!

 

Шановні мешканці Люботинської міської територіальної громади!


     Щиро вітаю вас  з найвеличнішими національними святами нашої державності - Днем Державного прапора  та  днем Незалежності України!


      Державний прапор – символ нашої незалежної Батьківщини -  втілення національної єдності, честі та гідності. Він омитий кров'ю захисників нашої рідної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.  Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

З проголошенням  24 серпня 1991 року акту незалежності Україна  зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. Цей знамений день  став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

   Тож з нагоди прийдешніх свят щиро бажаю кожному мешканцю нашої громади спокою у серці, радості у душі та розквіту нашої держави. Нехай це свято несе лише мир та добро у ваш родинний дім, нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками,  нехай не залишає нас  почуття гордості і любові до своєї Держави.

                                 

 

 Миру, надії, добробуту!

 Зі святами!

 

З повагою

Міський голова                                                             Леонід ЛАЗУРЕНКО   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.