Веб-портал міста Люботин » Головна » ВДАІ м. Люботин та АТІ ГУМВСУ в Харківській області інформує

 ВДАІ м. Люботин та АТІ ГУМВСУ в Харківській області інформує
Автор: Lubotin   Додано:30 квітня 2011   Переглядів:1702   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

В приміщенні ВДАІ м. Люботин спілкувалися посадовці ВДАІ з обслуговування м. Люботин, до повноважень яких відносяться питання організації дорожнього руху, адміністративної практики, автотехнічного контролю, та зв'язків з громадськістю.

 

Оцінюючи ситуацію на вулицях м. Люботин, начальник ВДАІ м. Люботин ГУМВС України в Харківській області майор міліції Юрій Вікторович Плохой зазначив, що ситуація з аварійністю у місті значно покращилася. Адже в місті з початку року скоєно на - 56% автопригод менше, ніж за відповідний період минулого року — 8 автопригод проти 18 в минулому році. Але збільшився показник тяжкості наслідків ДТП. За перших 3 місяці 2011 року у дорожньо-транспортних пригодах 3 громадянина травмовано. Минулого року ці цифри відповідно становили відповідно 2.

Цікаве спостереження висловили громадяни та редактор. На їх думку, на вулицях міста з'явилось більше автоінспекторів. Насправді ж, як пояснили учасники зустрічі, кількість працівників державтоінспекції не збільшилася, але, організацію роботи інспекторів ВДАІ, керівництво ДАІ здійснює таким чином, щоб присутність автоінспектора була якомога більше помітною водіям, оскільки сама по собі вона уже є дисциплінуючим та стримуючим фактором.

Окрім цього, головні акценти при несенні служби зміщено у бік не каральних, а профілактичних функцій. Тому й не спостерігається ріст кількості складених протоколів про адміністративні правопорушення на учасників дорожнього руху при загальній тенденції зниження аварійності.

 

Учасники зустрічі відповіли на чисельні запитання редактора «Люботинского вісника», які стосувались законодавчих ініціатив у сфері безпеки дорожнього руху, технічного огляду, реєстрації транспортних засобів та вирішення окремих ситуацій у місті Люботин, пов'язаних з організацією дорожнього руху.

 

Державтоінспекція Харківської області звертається до всіх учасників дорожнього руху: Пам'ятайте! Незначних порушень не буває! Зневага до вимог правил дорожнього руху призводить до тяжких наслідків. Державтоінспекцією в цьому напрямку будуть вживатися жорсткі заходи, спрямовані на збереження життя і здоров'я учасників дорожнього руху.

 


Начальник ВДАІ м. Люботин та АТІ

УМВСУ в Харківській області

майор міліції Ю.В. Плохой