Веб-портал міста Люботин » Головна » Вітаємо із Днем знань!

 Вітаємо із Днем знань!
Автор: Chekardina   Додано:31 серпня 2011   Переглядів:1685   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Шановні педагоги, любі учні!

Щиро вітаємо вас із Днем знань!

Вітаємо із Днем знань!

У цей хвилюючий для всіх день для учнів починається новий, цікавий, але нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і визначальним у житті день 1 Вересня стане для першокласників, які вперше ступлять на невідомий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

 

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Бажаємо всім учням незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

Шановні учителі! Велике спасибі вам за тепло сердець, бездоганне виконання відповідальної місії - виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

 

Бажаємо всім міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

 

З повагою,

міський голова Теличко В. О., секретар ради Гільова Л. В., депутати та виконавчий комітет Люботинської міської ради.