Веб-портал міста Люботин » Головна » Звернення ДАІ Харківської області до суб`єктів господарювання

 Звернення ДАІ Харківської області до суб`єктів господарювання
Автор: Lubotin   Додано:17 лютого 2009   Переглядів:2189   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 4)

З 1 січня 2009 року набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 09.07.2008р. №606 „Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів", згідно якої перевірка технічного стану транспортних засобів здійснюється суб`єктами господарювання.

Порядок надання  суб`єктам господарювання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2008р. №607.

09 жовтня 2008 року затверджене Положення „Про уповноваження суб`єктів господарювання на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду"

Процедура уповноваження покладається на Департамент Державтоінспекції МВС (далі - ДДАІ або Департамент) та територіальні комісії, що утворюються при територіальних підрозділах Державтоінспекції (далі - територіальна комісія) за участю відповідальних (уповноважених) представників Головавтотрансінспекції Мінтрансзв'язку та Держспоживстандарту.

Приймання  від суб'єкта господарювання заяв про уповноваження на проведення перевірки технічного стану КТЗ під час державного технічного огляду (далі - заява) (додаток 1), роздрукованих з використанням комп'ютерної техніки, здійснюється територіальним підрозділом Державтоінспекції за місцем реєстрації цього суб'єкта господарювання або за місцем знаходження його виробничого приміщення згідно із затвердженим графіком двічі на тиждень протягом усього робочого дня.

Відповідно до пункту 3 Порядку надання суб'єктам  господарювання  повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних  транспортних засобів під час державного технічного огляду, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 року № 607,  до заяви додаються:

1) копії установчих документів із записом про здійснення безпосередньо цього виду діяльності:

для юридичних осіб - статут підприємства;

для фізичних осіб-підприємців - свідоцтво про державну реєстрацію;

2) копії свідоцтва про атестацію лабораторії вимірювань відповідно до Правил уповноваження та атестації в державній метрологічній системі з додатком до нього галузі атестації або атестата акредитації щодо відповідності вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025-2001, виданого Національним агентством з акредитації України, з додатком до нього відповідної галузі акредитації;

3) копії дипломів  про  закінчення навчального закладу, що підтверджують профільну технічну кваліфікацію працівників, не нижче молодшого спеціаліста;

4) копії свідоцтв на право власності або оренди виробничого приміщення, земельної ділянки;

5) довідка про наявність у власності суб'єкта господарювання або інші підстави використання діагностичного обладнання, засвідчена підписом керівника і печаткою підприємства. (перелік засобів вимірювальної техніки та обладнання, необхідних для проведення вимірювань і випробувань під час проведення перевірок технічного стану КТЗ під час державного технічного огляду визначений у (додатку 3) до пункту 3.1. згаданого Положення)

Відсутність або невідповідність встановленим вимогам хоча б одного з документів, перелічених вище, є підставою для відмови в прийнятті для подальшого розгляду заяви про уповноваження.

Детальніше ознайомитись з нормативними документами щодо отримання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду можливо в Інтернет мережі на сайті Управління ДАІ ГУМВС України в Харківській області

(http:// dai.kharkov.ua)

Телефони для довідок:707-36-26; 707-35-20; 707-35-23.

Начальник ВДАІ м. Люботин та АТІ   ГУМВСУ 
в Харківській області полковник міліції  С.М. Дунаєв