Веб-портал міста Люботин » Головна » «Люботинський вісник» - 10 років

 «Люботинський вісник» - 10 років
Автор: Chekardina   Додано:30 вересня 2011   Переглядів:1248   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

1 жовтня 2011 року виповнюється 10 років від дня заснування бюлетеню «Люботинський вісник» (св. про реєстрацію ХК №814 від 01.10.2001 р.), міським головою того часу був Петруненко  Іван Васильович.  Перший номер бюлетеню вийшов у світ 30 січня 2002 року. За свідоцтвом бюлетень виходив 1 раз на місяць форматом А3. Номери бюлетеню 2002 року мали кольоровою першу сторінку.

З історії редакторів:

Головним редактором були: Вадим Шевченко (у 2002 р. секретар Люботинської міської ради), Людмила Приходько. З вересня 2002 року редактором бюлетеню було призначено Наталію Євтушенко (з жовтня 2003 року було утворено відділ засобів масової інформації).

Вересень 2005 року  -  червень 2006 року  - редактор бюлетеню Ширіна Олена - інформаційно-аналітичний відділ.

З липня 2006 року по дійсний час  інформаційний бюлетень «Люботинський вісник» було передано у відділ комп’ютерного забезпечення, який перейменували у відділ «Комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації», редактор, а вірніше відповідальна за випуск – Чекардіна Алла (у разі відсутності або тарифної відпустки редактора заміщає спеціаліст відділу Панченко Світлана).

Технологічне впроваждення:

З грудня 2002 року бюлетень почали верстати у відділі комп’ютерного забезпечення – головний спеціаліст відділу Стадніков Андрій.

З жовтня 2003 року бюлетень «Люботинський вісник» додано окремим розділом до офіційного сайту Люботинської міської ради та розміщено в Інтернеті  - адміністратор сайту Загривий Дмитро – http:\\lubvestnik.narod.ru (2003р.), http://lubotin.kharkov.ua/vestnik - з 2004 р. по теперішній час.

 

Інші друковані засоби:

Поряд з бюлетенем «Люботинський вісник» виникали та, на жаль, припинили свою    діяльність газети «Місто» - редактор Олійник О.В., яка існувала 11 років (до 31.12.2008 р.  джерело: http://misto-lubotin.ucoz.ua/news/2009-04-03-1), «Паралель» - Близняков.

Зараз набирає оберту газета «Люботинские известия». Ми бажаємо їм успіху та натхнення.

 

 

За роки існування бюлетеню потреба у висвітленні офіційних документів, а саме проекти регуляторних актів та зміни до них, нормативні документи виконкому та міської ради, документи, які підлягають обов’язковому оприлюдненню, інформаційні матеріали для населення набували все більшого значення та більшої потреби. Крім офіційних документів до нас надходять статті від організацій нашого міста, які ми намагаємося також розмістити на сторінках нашого бюлетеню. Це повідомлення ВДАІ м. Люботина, відділу Люботинського відділення міліції, міської СЕС, ветеринарної лікарні, Люботинської міської лікарні, УПСЗН тощо. У попередні роки часто надавав статті Клугман Альберт Захарович, який був керівником прес-центру нашої ветеранської організації. Майже кожна організація міста хоча б одного разу надавала статті в наш бюлетень.

У зв’язку з великою кількістю інформації  та нагальної потреби надрукувати весь матеріал, наша газета версталася мілким шрифтом, що додавало труднощів до перегляду літнім людям, адже вони основні наші читачі.Тому було вирішено збільшити розмір бюлетеню, який з березня 2011 року виходить у форматі А2. Це дало змогу збільшити розмір шрифту та надало можливості друкувати більше матеріалу.

 

До недоліків можна віднести наступне:

-  у зв’язку з тим, що  бюлетень верстається у відділі комп’ютерного забезпечення (відділ технічного, а не гуманітарного напрямку), основні обов’язки якого - обслуговування комп’ютерів виконкому, тому не вистачає часу на перевірку помилок, надання конкретної, актуально-нагальної  інформації, бо у відділі не має журналіста, як того потребує справжня газета.

-  у зв’язку з обмеженням коштів бюлетень друкується на газетному папері (сірого кольору), якість друку не відповідає сучасним стандартам, а саме якість фото.

-  мабуть, якби дизайном займалися фахівці – бюлетень мав би більш сучасний вигляд.

Але, я сподіваюся, що інформаційний простір нашого міста буде розвиватися далі, наш бюлетень «Люботинський вісник» переросте у газету, яка буде кольоровою, де крім офіційних документів будуть друкуватися статті, цікаві для наших мешканців.

 

Від імені виконавчого комітету Люботинської міської ради дякуємо всіх, хто був причетний до випусків бюлетеню «Люботинський вісник» протягом 10 років. Дякуємо за допомогу у редагуванні тексту – О. Венжина, С. Титаренко – прес-центр «Спілкування без кордонів».

Бажаємо всім трудових успіхів, натхнення, невичерпної енергії, плідної співпраці . Нехай доброта і достаток завжди будуть Вашими супутниками.

Редактор інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник»,

завідуюча сектором комп’ютерного забезпечення та ЗМІ

 відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики

Чекардіна Алла

 

До Вашої уваги перший номер інформаційного бюлетеню "Люботинський вісник"   1-nomer-lyubotinskiy-vsnik.pdf [971.11 Kb] (cкачувань: 34)

 
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.